Maslak'ta Yeni Bir Kent

Ülkenin gözbebeği şehri olan İstanbul nüfus açısından da ülkenin en kalabalık şehridir. Şehrin bu kadar kalabalık olması beraberinde konut sıkıntısını getiriyor.

Maslak'ta Yeni Bir Kent

Ülkenin gözbebeği şehri olan İstanbul nüfus açısından da ülkenin en kalabalık şehridir. Şehrin bu kadar kalabalık olması beraberinde konut sıkıntısını getiriyor. Buna son verilen bu proje de yeni konutlar, iş yerleri, ofisler ve alışveriş merkezleri kuruldu ve Maslak' ta adeta yeni bir kent kuruldu. Yapılan bu proje de son derece kaliteli yeni bir yerleşim yeri oluşturuldu ve içerisin de birçok sosyal yaşam alanları inşaa edildi. Adeta bütün şehri bir arada toplayan bu proje de haliyle maslak 1453 kiralık  ve  maslak 1453 satılık  konut, ofis ve iş yerleri bulmak oldukça zorlandı. www.areadanismanlik.com olarak siz değerli müşterilerimizi bekliyor kiralık veya satılık ofis, konut, iş yerlerini bütçenize uygun bir şekilde sizlere sunuyoruz.

site: www.areadanismanlik.com ile ilgili görsel sonucu

Vadi İstanbul

Vadi İstanbul teras, bulvar ve park olmak üzere 3 etaptan oluşmaktadır. Toplam 424 bin metrekarelik alan da geliştirilen Vadi İstanbul konut, ofis, alışveriş merkezi, cadde mağazaları, home office ve 5 yıldızlı oteli ile adeta yeni bir şehir kuruldu. Dünyanın önde gelen markaları ile Vadi İstanbul şehre 760 metre uzunluğunda yepyeni bir alışveriş caddesi armağan ediyor.Keyif, renk, enerji ve hareket 24 saat sizleri bekliyor. Alışveriş caddesinin yanı sıra 103.000 metre karelik alışveriş merkezi de yer alıyor. İstanbul' un her yerin kolay ulaşım imkanı olan bu alışveriş merkezi modanın, alışverişin İstanbul' da ki yeni adresi olacak. Konut ve Home officeler sayesinde toplantılar iki adımda lezzetli sohbetlere dönüşürken, yatırımlarınızın karşılığını fazlasıyla aldığınızı görebilirsiniz. 300.000 metrekarelik A sınıfı ofis alanları ile Türkiye' nin en büyük ofis kompleksi ve üstelik yatay mimari de. Şehrin merkezinde renkli sosyal yaşamıyla, konfor ve lükse ev sahipliği yapan Vadistanbul bulvarın 5 yıldızlı oteli ferahlatan orman manzarasıyla dünyayı ağırlayacak. Vadistanbul bulunduğu özel konum itibariyle TEM, E-5 ve inşası devam eden Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarının kesişim noktasında yer alıyor. Sakinlerine ve ziyaretçilerine sunduğu bu alternatif ulaşım imkanı Vadi İstanbul' u daha da ayrıcalıklı kılıyor. Vadistanbul yüksek kapasiteli otopark imkanıyla sakinlerinin ve misafirlerinin günlük yaşam konforunu yükseltiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı