FACEBOOK İLE NASIL İLETİŞİME GEÇİLİR?

Facebook, genelde internetle yeni tanışan kişilerin indirip kullanmaya başladığı ya da web sitesine girerek hesap açmaya çalıştığı ilk web sitesidir.

FACEBOOK İLE NASIL İLETİŞİME GEÇİLİR?

Facebook, genelde internetle yeni tanışan kişilerin indirip kullanmaya başladığı ya da web sitesine girerek hesap açmaya çalıştığı ilk web sitesidir. Hal böyle olunca acemi internet kullanıcıları bazı yanılgılara düşerek facebook ile gereksiz konularda iletişim geçmeye çabalayabilirler. Bunun en temel göstergesi internette sıkça yapılan facebook şifremi unuttum ve facebook iletişim aramalarıdır. İnternet kullanıcılarının ihtiyaç duyabilecekleri tüm konularda detaylı bilgi içeren www.andronova.net gibi web siteleri bu konuları da ele almaktadır. Yine de bu yazımızda kısaca facebook iletişim yöntemlerinden ve facebook şifremi unuttum gibi sık sorulan soruların cevaplarından bahsedeceğiz.

Yeni akıllı telefon kullanıcıları ilk olarak Vodafone internet ayarları ile ilgili gereklilikleri yerine getirerek başlamalılar. Elbette farklı operatör kullananlar da kendi ayarlarını yapabilirler. Vodafone internet ayarları yapıldığında geriye sadece ve basitçe internetin nimetlerinden faydalanmak kalacaktır.

Vodafone İnternet Ayarları Nasıl Yapılır?

Vodafone internet ayarları günümüzde ek bir müdahale gerektirmeden otomatik olarak cihazınız tarafından yapılıyor. Eğer IPhone kullanıcısı iseniz aşağıdaki basit adımları da yaparak ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

iPhone telefonlarda Vodafone internet ayarları Android'e göre daha basittir. Gereken ayarları el ile yapmak için şu kolay adımları uygulayabilirsiniz. IPhone'lar, Vodafone'a özel olmak üzere kullanıcı adı ve şifre de istiyorlar. iPhone cihazınızı ayarlamak için Ayarlar / Hücresel / Hücresel Veri yolunu takip edip açılan pencerede aşağıdaki bilgileri girebilirsiniz.

  • APN : internet
  • Kullanıcı adı : vodafone
  • Parola : vodafone

Facebook Şifremi Unuttum İşlemi Nasıl Yapılır?

Bir çok acemi facebook kullanıcısı şifresini unuttuğunda basitçe Facebook şifremi unuttum işlemi yapmak yerine facebook iletişim ile iletişime geçme yolunu tercih ediyor. Facebook şifresini almak isteyen kişiler giriş ekranının hemen altındaki "şifremi unuttum" butonuna tıklayarak kolayca şifrelerini yenileyebilirler. Peki Facebook ile hangi durumlarda iletişime geçilebilir?

Facebook'a masaüstü web tarayıcısından giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan soru işareti simgesine tıklayarak yardım menüsünü açabilirsiniz. Buradaki menüde bir çok sorunuzun, hatta neredeyse tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Cevap bulamadığınız sorular için aynı menüde alt tarafta yer alan "Bir sorun bildirin" seçeneğine tıklayabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı