Kendi Modanızı Kendiniz Çizin

Moda denildiğinde aklınıza çok şeyin geldiğinin farkındayız ancak burada asıl olan konu sizin kendi modanızı yaratmakta. Çünkü başkaları için bazen çok güzel olan bir kıyafet sizin için hiçbir anlam taşımayabilecektir. Peki, böyle durumlarda kendi modanızı nasıl yaratabilirsiniz.

Kendi Modanızı Kendiniz Çizin

 

Moda denildiğinde aklınıza çok şeyin geldiğinin farkındayız ancak burada asıl olan konu sizin kendi modanızı yaratmakta. Çünkü başkaları için bazen çok güzel olan bir kıyafet sizin için hiçbir anlam taşımayabilecektir. Peki, böyle durumlarda kendi modanızı nasıl yaratabilirsiniz. Yani elbise almak ya da bir tişört almakla her şey bitiyor mu? Elbette ki bitmiyor ve de farklılık bu demek değil zaten. Örneğin kendinize özgü bir tişört tasarlayabilirsiniz. Bu tasarımda renkleri ve de yazı fontlarını siz seçebilirsiniz. İsterseniz yazı da olmayabilir bir resim olabilir ama tasarım her yönüyle sizi temsil edecek ve size özel olacak. Belki arkadaşlarınız kıskanacak ve merak edecekler ama gittiğiniz her yerde siz kendi modanızı da taşımış olacaksınız.

İşte bu yüzden hizmet veren  www.kammana.com firması sizin istediğiniz bir baskılı tişört size özel hazırlayabiliyor. Firmanın internet sitesine girerek oluşturmak istediğiniz tasarımınızı 3 boyutlu haliyle görebiliyorsunuz bu da sizin seçiminizin ne kadar doğru olduğunu size yansıtabiliyor. İşleminiz belki bir bekarlığa veda partisi tişörtü olabilir ya da günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bir tasarım tercih ve seçim size kalmış.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı