Mafia 3 Ücretsiz Bir Şekilde Denenebilecek

2K ve de Hangar 13’ün yapmış oldukları duyuruya göre Mafia III’ün ücretsiz bir şekilde oynanabilecek demosu Steam üstünden PC ile birlikte PS4 ve de Xbox One için yayınlanmış bir durumda.

Mafia 3 Ücretsiz Bir Şekilde Denenebilecek

2K ve  de Hangar 13’ün yapmış oldukları duyuruya göre Mafia III’ün ücretsiz bir şekilde oynanabilecek demosu Steam üstünden PC ile birlikte PS4 ve de Xbox One için yayınlanmış bir durumda.

1968 yılında New Bordeaux’un açık dünyasında geçen oyunları Mafia 3'ün ücretsiz oynanabilecek demosu PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyuruldu. Oyuncular bu sayede Mafia 3'ün ilk bölümünü oynayabilecek ve Lincoln Clay’in 1960’ların New Orleans’ından esinlenilerek yaratılmış New Bordeaux’taki İtalyan mafyasından intikam alma hikayesi için zemini hazırlayan banka soygununu görebilecek. Oyunu beğenip ilerlemek isteyenler oyunu satın alarak kaldıkları yerden devam edebilecek.

Aynı zamanda Mafia 3’ün ilk paralı DLC’si olan Faster, Baby! de yayınlandı. Faster, Baby! Lincoln Clay’in intikam hikayesiyle birlikte gelişen yeni olayları konu alıyor. Bayou’nun batısındaki Sinclair Parish kasabasıyla genişleyen New Bordeaux’da Lincoln bir diğer yeni karakter olan Roxy Laveau ile birlikte yolsuzluğa bulaşmış Şerif “Slim” Beaumont’u indirmeye çalışıyor. Sinclair Parish’in kontrolü için savaşan Lincoln’ın repertuarına yeni sürüş ve dövüş mekanikleri de ekleniyor ve yeni silahlar ve taşıtlar kullanabiliyor.
 

mafia mafia 3 steam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı