Tüm Etkinlikleriniz İçin Tek Adres

Çevrenizde neler olup bitiyor? Kulaktan dolma bilgiler ile mi gününüzü planlıyorsunuz yoksa çevrenizde gerçekten ne olup bittiğine dair bir fikir sahibi misiniz?

Tüm Etkinlikleriniz İçin Tek Adres

 

Çevrenizde neler olup bitiyor? Kulaktan dolma bilgiler ile mi gününüzü planlıyorsunuz yoksa çevrenizde gerçekten ne olup bittiğine dair bir fikir sahibi misiniz? Tüm bu soruların cevabını bulabileceğiniz bir adres şimdilerde parmaklarınızın ucunda sizleri bekliyor. Özellikle benim gibi çevresinde olup biten her şeyden haberdar olmak isteyen biriyseniz bu gerçekleşmediğinde kendinizi mutsuz hissediyor olmanız oldukça olası. Zamana yenilmeden teknolojinin nimetlerinden faydalanmaya başlayınca, hayatın sanıldığı kadar karmaşık olmadığını anlıyor insan.

Bundan birkaç yıl öncesine kadar bu denli yaygın olmayan akıllı cihazlar ile ne yapacağımızı bilemez haldeyken şimdilerde vasıta bulmaktan yemek tariflerine kadar her alanda akıllı cihazlarımızdan faydalanıyoruz. Çevrenizde olup biten tüm etkinliklerden haberdar olmak sizler de benim gibi harika bir Android uygulamasından faydalanabilirsiniz.

 Bu uygulama ile çevrenizdeki tüm iş yerlerini görebilir, adres tariflerine ulaşabilir hatta müşteri yorumlarını okuyarak mutlaka gitmeniz gereken yerleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Yakınınızda bulunan arkadaşlarınızın konum bilgilerini öğrenebilir, belki de ufak sürprizler ile gününüzü çok daha eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz. Bizpoint ile çevrenizde olup biten tüm etkinleri görüntüleyin. Konumunuza yakın olan birçok farklı alkanda meydana gelen etkinlikler ile ister bireysel ister firma düzeyinde etkinlikler düzenleyerek paylaşabilir, hayatın hızına rahatça erişebilirsiniz. Üstelik Bizpoint’i kullanmak da oldukça kolay.

Akıllı cihazınıza yüklediğiniz Bizpoint uygulamasını Facebook ya da e-posta hesabınız ile aktif hale getirerek hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kategorize edilmiş arama kriterleri ile aradığınız şeyi çok daha kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Farklı bir şehre gittiniz ve yakınlara bir otel mi arıyorsunuz? Hemen akıllı cihazınızı açarak Bizpoint uygulaması ile size en yakın otelleri bulabilir, müşteri memnuniyetlerini dikkate alarak en çok beğenilen ve tercih edilen oteli seçebilirsiniz. Bizpoint uygulaması ile çevrenizde bulunan tüm etkinlikleri görüntüleyin, sadece hafta sonlarınızı değil, mevcut anın da keyfini çıkarabilecek aktivitelere katılarak sosyal olarak kendinizi geliştirin. Her şeyin teknoloji üzerinden geliştiği bir dönemde ısrarla kendinizi bu alandan uzak tutmak ne yazık ki sandığınızın aksine size sosyalleşme olanaklarından uzaklaştıracaktır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı