Suriyeli Çocukları İftar Çadırından Kovan Vicdansızlar
Bir Garip Adam

Suriyeli Çocukları İftar Çadırından Kovan Vicdansızlar


 

Yazdığım kelimeleri karınları aç olduğu için herkes gibi sıraya giren  Suriyeli çocuklarımızı MÜSLÜMANLARIN mübarek ayı olan Ramazan Ayı’nda iftar çadırından çıkaran vicdansızlara, insanlıktan nasibini almamış, Müslüman olduğu sadece hisseden mahluklara armağan ediyorum.

İzmir’de oyun oynayan bir çocuk sadece esnafın kafasındaki şapkayı düşürdü diye, yere çarpan vicdansız, sana armağan ediyorum.
Metro durağında vatandaştan dayak yemiş, yardım etmesi gerekirken elindeki copla kanlar içindeki çocuğa vuran güvenlik görevlisine armağan ediyorum.
Sadece mendil satmak isteyen para veren olduğunda da mendili vermeden peşinden ayrılmayan küçük Muhammed ‘i tartaklayan zabıtalara armağan ediyorum.

Müslümanlık bunu mu gerekiyor? Müslümanlık Ramazan ayında oruçlu ağzınızla karnını doyurmak  isteyen çocukları  iftar çadırından dayak atarak çıkarmakla mı oluyor ?

Ne güzel Müslümanlık be … İnsanlığınıza hayran kaldım. Bu kadar vicdanlı yaşamak zor olsa gerek ?
Bingöl ‘de iftar çadırına giren sadece yemek yemek isteyen çocuklara tokat atarak sıradan çıkaran mahlukatların görüntülerini tekrar izleyelim, izlettirelim.

SURİYELİ ÇOCUKLARI İFTAR ÇADIRINDAN BÖYLE ÇIKARDILAR ! YAZIKLAR OLSUN


Merhametten nasibini almamış şu mübarek günde yazıklar olsun size, göstermelik bir iftar çadırı kurulmuş, kurulan bu çadırdan iki lokma yemek yemek isteyen minik çocukları tartaklayarak nasıl kovabiliyorsunuz, Allah sizi ıslah etsin.  Bir hayır yapacaksınız onuda doğru düzgün yapın ! Önce çocuklar önce çocukların karınlarını doyuracaksın…
Küçük çocuğun başına vuran zabıta amiri olduğu iddia edilen kişi, nasıl vurabildin gerçekten ? Allah bilir sen oruçta tutuyorsundur… Ya o sırada kendi çocuğun olsaydı ? Elini vicdanına koy be vicdansız.

O çocukları kovduktan sonra yediğiniz yemek boğazınızdan nasıl geçti ? İnsanlığımdan utanıyorum.Merhamet diyorum merhamet.

Şu yazdıklarına bak onlar bizden zengin !
Devlet onlara bizden iyi bakıyor !
Hepsi vatan haini ülkelerini bırakıp gelmişler !
Çoğu hak ediyor ve suçlu !

Suriyeli çocuklara merhamet göstermeyen insanlarımızın saçma sapan bahanelerini saydık. Birkaç kelimede biz yazalım.

Türkiye Cumhuriyeti  Devleti güçlü bir devlet, imkanları gücü doğrultusunda Suriyeli kardeşlerimize yardım ediyor, edecek , etmeli bu değil ki hepsi bizden zengin, milyonlarca Suriyeli kardeşimiz ülkemizde MİSAFİR ( Misafirin önemi Müslümanlıkta daha bir farklı , hatırlatmak istedim ) ve gelen misafirlerimizin hepsine devlet tarafından katkı da bulunulmuyor. Çoğu kayıt dışı… Yaşamaya çalışıyorlar güzel ülkemizde.
Komşusu açken tok yatan bizden değildir. Öyle mi sahiden ? Hiç benzemiyor…
Ortadoğu’da yüzyıllardır süre gelen bir savaş var. Anlamsız bir savaş. Din savaşı, Petrol savaşı , toprak savaşı, her ne saçma sapan bir konuysa. Yeterince kan döküldü.Neden olduğunu bilmediği bir savaşta milyonlarca insan hayatını kaybetti. Komşu ülke Türkiye Cumhuriyeti olarak üzerimize düşen masum insanları bize umut bağlamış milyonlarca insanı geri çevirmeyiz, çeviremeyiz.
Katili, Tecavüzcüsü, Hırsızı bu tür mahlukatlar her ırktan milletten var… Peki ya o küçük çocukların suçu ne ? Büyüdüklerin Türkiye’de bize böyle yaptı diyecekler hoşunuza mı gidecek ?

Bu fotoğrafa baktığınızda içiniz cız etmedi değil mi ? Vicdan yoksunları.Sizi Allah’a havale ediyorum.İnandığınız dini araştırın okuyun, merhametli olun, vicdanlı olun.
Değerli okurlarımız, seven sevmeyen , hak veren vermeyen, misafir çocuklarımıza eziyet edilmesine izin vermeyelim, karşılaştığımız yerde mani olalım... olamıyorsak, teknolojiyi biraz faydalı kullanalım.Burdan hep beraber duyuralım.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
nur.r     2016-07-22 çok güzel yazmşsınız..
Sevgi     0000-00-00 Kesinlikle çok güzel kelimelerle ifade etmişsiniz. Hep beraber el ele bu zulüm e son verelim
Helal be     0000-00-00 Görüntüleri televizyonda izleyince düşündüklerimi dile getirmissin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı