Ankara’da Müzik Eğitimi Alabileceğimiz Kurslar

Sanatsal faaliyetlerde bulunmak büyük küçük herkesin merakında olan bir konudur. Aslında herkesin içinde bir şeyler çalabilme ya da üretebilme kabiliyeti ve hevesi vardır. Bu yüzden boş vakitlerinizde müziğe kulak verebilirsiniz.

GÜNCEL - 2017-01-06 21:11:38

Ankara’da Müzik Eğitimi Alabileceğimiz Kurslar

 

Sanatsal faaliyetlerde bulunmak büyük küçük herkesin merakında olan bir konudur. Aslında herkesin içinde bir şeyler çalabilme ya da üretebilme kabiliyeti ve hevesi vardır. Bu yüzden boş vakitlerinizde müziğe kulak verebilirsiniz. Ankara’da çalabileceğiniz müzik aletlerine yönlendirebilen kurslar sadece öğrenim amaçlı olarak verimli çalışmalar ile açılmıştır. Eğitime katkı payı yüksek olan kurslarımız öğrencilerini modern sanatlar sınavlarına da hazırlamaktadır. Kursumuz içinde 14 kurs alanımız, 264 kursiyerimiz yer almaktadır. Her dal için 12 eğirtmen hizmet verirken bu yıla kadar mezun ettiğimiz öğrenci sayısı 2687 civarındadır. En çok talep gören kursumuz gitar kursu olduğundan sınıf sayımız yüksektir.

Gitar Kursu

Ankara Beşevler’de bulunan kurslarımız elektro gitar, klasik gitar ve bass gitar olarak öğretilmektedir. Kulağı olan herkesin kolaylıkla öğrenebileceği gitar verilen akademik çalışmalar ile kişiye yararlı olacak imkânlar sağlayacaktır. Özellikle gençlerin heves ettiği çalgı aleti duyguların hâkimiyetini sağlarken içinizdeki bütün aşkları ortaya çıkarabilir. Gitar öğrendiğinizde aynı zamanda şarkı söylemeyi de öğreneceksiniz. Mini konserler ile etrafınızdaki kişileri de cezbedebilirsiniz. İlk gitarınız bizden daha sonra geliştikçe gitarınızı kendiniz seçebilirsiniz.

Piyano Kursu

Piyano çalmak gerçekten kabiliyeti olanlar için vardır. Sizin de böyle bir yeteneğiz olduğuna inanıyorsanız piyano kursu eğitmenlerimizle kendinizi geliştirebilirsiniz. Farklı ses tınılarını kavramak, piyanonun her tuşunda farklı bir duyguya sarılmak istiyorsanız bırakın duygularınız kursumuzda şekillensin.

Keman Kursu

Notaları ile içinizdeki fısıltıyı bile dile getirecek olan keman çalması en zor olan müzik aletlerindendir. Doğru tutuş ve tellerin arasından almak istediğiniz melodi için Beşevler’deki kursumuz hizmet vermektedir. Tecrübeli müzisyenlerimizin verdiği eğitimlerde yaşamınıza renk katabilirsiniz. Müzik dinlemek kadar çalmanın da önemli olduğu yaşam içinde ayrı bir yeri olan keman gerçek kullanıcılarını beklemekte.

Yan Flüt Kursu

Büyük orkestralarda yan flüt çalmak ayrı bir ses tonunu herkese hissettirmek kolay değildir. Kursumuz içinde sıfırdan başlayacak olan eğitimler belki de sizi en ünlü müzisyen yapabilir. Temel hedefimiz notaları kulağınızda fark edebilmenizdir. Diğer sesleri kendi sesinizden önce duyarak onlara nasıl eşlik edeceğinizi öğrenmek keyifli olacak. 

Sende Yorumla...
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı

Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı

17:30 - DÜNYA

Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı

Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı

17:15 - DÜNYA

Amerikan Kanalında FETÖ'nün Karanlık Yüzü Gösterildi

Amerikan Kanalında FETÖ'nün Karanlık Yüzü Gösterildi

17:00 - DÜNYA

Keşmir İçerisinde Silahların Ateşlendiği Duyuruldu

Keşmir İçerisinde Silahların Ateşlendiği Duyuruldu

15:30 - DÜNYA

Kadın Polisler İçin Başörtüsü Konusunda İzin

Kadın Polisler İçin Başörtüsü Konusunda İzin

15:15 - DÜNYA